Bovenkant van de pagina
Ga direct naar de navigatie
Ga direct naar de content

workshop

Kookworkshop

Ik en wij en Napoleon

Verstuur een melding dat dit ding ongepast is

Er wordt ingespeeld op het thema ik en wij en de wisselexpositie over de vrouwen van Napoleon.
De deelnemers starten in het museum met een kleine rondleiding in de twee expo ruimtes over de vrouwen van! Daarna gaan zij naar het partycentrum Mauritshof om daar zelf een buffet samen te stellen.

Met:

Het buffet gaat bestaan uit gerechten met originele namen:

  • Een koude start: Keizershapje, Bonapartes, Napoleons lekkernijen, Koninklijke salade.
  • Warm gevolg: Josephine de Beauharnai, Marie Louise van Oostenrijk, Moeder Lettitia, Bijvangst.
  • Lekker na afloop: Maitresse Marie Waleska.

Aansluitend worden er “lekkernijen” gemaakt voor de vrijdag avond lezing in het Bolwerkmuseum – tijdens de ‘Museumnacht’. Het zelfbereide buffet wordt onder een gemoedelijke sfeer en een goed glas wijn gezamenlijk genuttigd. Tevens wordt u uitgenodigd aanwezig te zijn bij de Lezing op de vrijdag avond, waar de gemaakte lekkernijen worden gepresenteerd.

Kosten: € 49,50 inclusief consumpties
Aanmelden: Bij het Museum (telefoon: 0117 – 301200) tijdens openingstijden (zie www.museumhetbolwerk.eu) of via e-mail: . Aanmelden tot uiterlijk 16 oktober 2011.
Tijdstip: 18.30 - 23.00 uur

Bijdragen 
Reacties